Křepice - Dyje 7:0

m.jurcik | 07.09.2020

Sestava: Kott J.
Vavřina Elis Priatka
Scharf
Pospíchal Jurčík M., Klučka T., Pitour
Svoboda, Rami
Střídali: Heger, Kott R., Ryšavý, Trnka, Giovanni, Pitour, Klučka Fr.
Přítomni: Uhrin, Kott D., Bočáň
Branky: Jurčík 2x, Svoboda, Priatka, Rami, Pitou, vlastní

Včera jsme zažili něco co se nepoštěstí každému. Do Křepic přijel autobus se 42 fanoušky Bayernu Křepice a ti nám všem ukázali jak vypadá fandění při zápase. Bylo to něco neskutečného a kdo tam nebyl tak tomu neuvěří. Přál bych zažít takovou atmosféru každému hráči a pro nás to byl zážitek na celý život. Když jsem viděl, že vjíždí německý autobus mezi naše kukuřičné pole nemohl jsem uvěřit. Od pondělí mi Andi volal a já si myslel, že je to nějaký šprým, ale autobus nás vyvedl z omylu. Vystoupilo 42 borců s vlajkama s pyrotechnikou a se super náladou a šlo se na zápas. V životě jsem neměl v kabině tolik hráčů a myslím, že už jich ani tolik nikdy nebude. A děkuji všem co přišli.
Od 1 minuty bylo jasné, že soupeře přehrajeme a bylo jen otázkou kolik. První gól si Dyje dala sama. Pak jsem dal gól po rohu hlavou a ještě z penalty. Následovala branka Jirky Pitoura. Ve druhé půli si zahráli všichni co tam byli a další branky přidali Rami, David Svoboda a Ondra Priatka. Konečný stav 7:0. Myslím, že gól chtěl před touto kulisou dát každý. Protože všichni se snažili a i soupeř z Dyje, kterému chci také poděkovat. Myslím, že dnes ani tak nešlo o samotný zápas, ale o atmosféru, která byla jedním slovem bomba. Kdybych tomu věřil od začátku asi by se dala udělat lepší propagace, ale i tak skoro 200 lidí na zápase v Křepicích bylo něco, co už asi nepřekonáme. Musím poděkovat mojí ženě, mamce, Jardovi Tomáškovi, Štefanovi a taťkovi, že jsme to dokázali super připravit a všichni fanoušci Bayernu odjížděli nadšeni z Křepického pažitu. Slíbili, že nás pozvou do Alianz arény na zápas A týmu. Za hřiště, které je v asi v nejlepším stavu co jsme v Křepicích, bych chtěl poděkovat obci a Jardovi, který je seče. Pro mě a asi myslím pro všechny super impuls do dalšího pokračování. Něco na co nikdy nezapomenu. Dáme článek do novin a věřím, že se bude líbit. Vím, že příští týden to už zase bude o fotbalu v normálu proti silnému celku FK Znojmo, ale tohle už nám nikdo nevezme. Kdyby chtěl někdo vidět fotky a videa tak jsou na Facebooku a nebo dejte vědět. Rád přepošlu. Fotbalu zdar a borcům z Německa 100x byli super. Děkujeme.

Přidat nový příspěvek