Hricák, Klučka T., Jurčík, Pitour
Rami, Kott R.,
Střídali: Heger, Kott D., Flachs, Klika, Trnka
Branky: Pospíchal, Jurčík, Rami,
Asi v posledním podzimním zápase jsme nastoupili proti týmu Bantic a ten nám nedal vůbec nic zadarmo. Hrál se od začátku hodně bojovný a tvrdý zápas. Byli jsme asi herně lepší, ale stále ne a ne dát gól. Pak přišla obrovská šance Robina, který obešel i brankáře a šel od velkého vápna sám na prázdnou bránu, ale míč mu na našem "rovném" hřišti záhadně uskočil a on k údivu všech nedal. Pak šel Rami sám a taky nedal. Už se zdálo, že se půjde do kabiny za nerozhodného stavu, ale vydařil se nám trestný kop, který brankář vyrazil přímo před Marka a ten zavěsil. Tak jsme vedli 1:0. Do druhé půle jsme chtěli hru uklidnit a být více na balónu, ale zápas byl stále nervózní. Pomohla nám penalta, kterou rozhodčí odpískal za jasný faul 2:0. Pak dal ještě Rami hlavou na 3:0. Zdálo se že utkání v klidu dohrajeme, ale jeden gól jsme si dát nechali a to z penalty na 3:1. Tak utkání i skončilo. Myslím, že jsme odehráli velmi solidní podzim a také hra byla koukatelná. Všem hráčům za předvedené výkony děkuji. Myslím, že jsme si to užili a ještě byla třešnička na dortu, kterou nám připravili fanoušci z Mnichova. Jen škoda utkání v Olbramu které jsme nezvládli. Od listopadu je domluvená tělocvična, ale to je ve hvězdách. Je určitě možnost chodit ven na umělku do Suchohrdel. Vždy dám vědět a podle zájmu můžeme vyrazit.

Střídali: Trnka, Virgler, Flachs
Jednou to přijít muselo, poprvé jsme v tomto soutěžním ročníku prohráli a to zcela zaslouženě. Hrálo se na velkém hřišti v Olbramu a na zápas jsme se sice sešli, ale chybělo nám hodně hráčů základní sestavy. I tak všem klukům kteří dorazili, tak děkuji. Soupeř byl rychlejší a lépe pracoval s míčem. Ze začátku jsme nevěděli co hrát a nedařilo se nám v přechodu do útoku. Těsně před poločasem jsme dostali gól na 1:0. Do druhé půle jsme věřili, že s výsledkem ještě něco můžeme udělat, ale soupeř byl i na dále lepší a po zásluze zvítězil. Dobře dnes zachytal Jindra. Jinak to byl hodně špatný výkon. Nevadí musíme zvednout hlavy a již příští týden se doma proti Banticím pokusit o lepší výkon i výsledek. Zdárek

Křepice - Těšetice 2:1

m.jurcik | 29.09.2020

Zdravíme paní Janouškovou a snad se někdy zastaví, dneska se vzdálenosti smazávají. Budeme se těšit a děkujeme za podporu.
Klučka Fr. Elis Priatka
Pospíchal
Kott R. Jurčík, Klučka T. , Pitour
Svoboda, Ryšavý
Branky: Klučka T., Ryšavý
Střídali: Hricák, Heger, Kott D., Trnka, Flachs, Vavřina, Bočáň
Čekal nás velmi těžký soupeř a to se taky potvrdilo. Když jsem viděl, že je soupeř v plné síle a většinou si na nás věří, tak jsem čekal těžké utkání. Do utkání jsme vletěli jako uragán a po chvíli dal T.Klučka krásně hlavou na 1:0. Dále jsme měli tlak a hodně standartních situací a z jedné jsme po rohu přidali branku na 2:0. Soupeř byl překvapen a byla škoda, že jsme nepřidali více branek. Šance jsme měli, ale nevyužili a tak se šlo do kabin za stavu 2:0. po půli se soupeř viditelně zlepšil a dal tyčku, ale to jsme dali i my. Dále se hrál bojovný fotbal. Na obou stranách byli velmi dobří brankáři, kteří nepustili za svá záda i ty největší šance. Když už se zdálo, že se utkání dohraje, tak soupeř chvíli před konce snížil na 2:1, ale více už nestihl. Dobré utkání jsme výsledkově zvládli. Další utkání nás čeká v sobotu od 14:00 na hřišti Olbramkostela. který ještě neprohrál. Tak dojděte zdar.

V. JANOUŠKOVÁ

baronka | 26.09.2020

Všem vám fandím, mám ráda fotbal , přeji vám pevné zdraví, hodně fanoušků a krásné zážitky. Škoda že jsem tak daleko.

Branky: Pitour, Svoboda, Ryšavý, Scharf

Další utkání jsme sehráli v sobotu na Grešlovém Mýtě. Utkání jsme zvládli celkem v pohodě a zaslouženě jsme vyhráli 0:4. Již do poločasu jsme dali 3 góly a stav byl 0:3. po půli jsme přidali ještě jednu branku. Docela příjemné sobotní odpoledne, jen to hřiště nemuselo být tak hrbolaté. Myslím, že jste viděli, že jsou i horší hřiště, než Křepice. Příští zápas hrajeme doma v neděli od 15:30 proti Těšeticím, tak dojděte. Zdar.

Branky: Svoboda, Kott R., Scharf, Pospíchal
Věděli jsme, že nás čeká velmi těžké utkání s to se také potvrdilo. Ze začátku jako bychom se soupeře báli a nedokázali jsme si nahrát a ani podržet balón. Také šel soupeř do vedení po pěkné akci 0:1. Pak se naše hra trochu zlepšila a David Svoboda vyrovnal na 1:1. Pak se začalo více diskutovat než hrát a hlavně rozhodčí začal pískat přesně podle toho co mu hráči soupeře řekli a ti mu řekli, že je penalta a ona byla. Jindra ji vyrazil pouze k exekutorovi a ten ji vrátil do sítě 1:2. Za tohoto stavu se šlo do kabin i když jsme měli řadu vyložených šancí. Do druhé půle jsme trochu prohodili sestavu a začali jsme soupeře přehrávat. Robča hned vyrovnal na 2:2. Za chvíli poté dal krásný gól Roman Scharf 3.2 pro nás. Vypadalo to velmi nadějně, ale soupeř opět ukázal, že jsou to zkušení hráči a skóre otočil na 3:4 v náš neprospěch. Ještě jsme zabojovali a Mara dal pěknou ranou na 4:4. Ke konci se mi zdálo, že máme více sil a také více šancí, ale bohužel zápas dospěl asi ke spravedlivé remíze. Soupeř byl fotbalový a na míči dobrý, ale vzadu měl hodně okének, které se nám nepodařilo úplně využít. Je to škoda. Příští týden zajíždíme v sobotu do Grešlového Mýta, kde hrajeme od 15:30. Jen bych chtěl ještě podotknout, že i včera nás přijelo povzbudit 5 fanoušků z Mnichova, což je neskutečné a náš tým jim za to moc děkuje. Zdar.

Křepice - Dyje 7:0

m.jurcik | 07.09.2020

Vavřina Elis Priatka
Scharf
Pospíchal Jurčík M., Klučka T., Pitour
Svoboda, Rami
Střídali: Heger, Kott R., Ryšavý, Trnka, Giovanni, Pitour, Klučka Fr.
Přítomni: Uhrin, Kott D., Bočáň
Branky: Jurčík 2x, Svoboda, Priatka, Rami, Pitou, vlastní

Včera jsme zažili něco co se nepoštěstí každému. Do Křepic přijel autobus se 42 fanoušky Bayernu Křepice a ti nám všem ukázali jak vypadá fandění při zápase. Bylo to něco neskutečného a kdo tam nebyl tak tomu neuvěří. Přál bych zažít takovou atmosféru každému hráči a pro nás to byl zážitek na celý život. Když jsem viděl, že vjíždí německý autobus mezi naše kukuřičné pole nemohl jsem uvěřit. Od pondělí mi Andi volal a já si myslel, že je to nějaký šprým, ale autobus nás vyvedl z omylu. Vystoupilo 42 borců s vlajkama s pyrotechnikou a se super náladou a šlo se na zápas. V životě jsem neměl v kabině tolik hráčů a myslím, že už jich ani tolik nikdy nebude. A děkuji všem co přišli.
Od 1 minuty bylo jasné, že soupeře přehrajeme a bylo jen otázkou kolik. První gól si Dyje dala sama. Pak jsem dal gól po rohu hlavou a ještě z penalty. Následovala branka Jirky Pitoura. Ve druhé půli si zahráli všichni co tam byli a další branky přidali Rami, David Svoboda a Ondra Priatka. Konečný stav 7:0. Myslím, že gól chtěl před touto kulisou dát každý. Protože všichni se snažili a i soupeř z Dyje, kterému chci také poděkovat. Myslím, že dnes ani tak nešlo o samotný zápas, ale o atmosféru, která byla jedním slovem bomba. Kdybych tomu věřil od začátku asi by se dala udělat lepší propagace, ale i tak skoro 200 lidí na zápase v Křepicích bylo něco, co už asi nepřekonáme. Musím poděkovat mojí ženě, mamce, Jardovi Tomáškovi, Štefanovi a taťkovi, že jsme to dokázali super připravit a všichni fanoušci Bayernu odjížděli nadšeni z Křepického pažitu. Slíbili, že nás pozvou do Alianz arény na zápas A týmu. Za hřiště, které je v asi v nejlepším stavu co jsme v Křepicích, bych chtěl poděkovat obci a Jardovi, který je seče. Pro mě a asi myslím pro všechny super impuls do dalšího pokračování. Něco na co nikdy nezapomenu. Dáme článek do novin a věřím, že se bude líbit. Vím, že příští týden to už zase bude o fotbalu v normálu proti silnému celku FK Znojmo, ale tohle už nám nikdo nevezme. Kdyby chtěl někdo vidět fotky a videa tak jsou na Facebooku a nebo dejte vědět. Rád přepošlu. Fotbalu zdar a borcům z Německa 100x byli super. Děkujeme.

Re: Křepice - Dyje 7:0