Uhrin Kapitán, Trnka L. , Giovanni
Ryšavý, Bočáň
Střídali: Heger, Ernest
Branky: Ryšavý 2x, Heger
Utkání na "hřišti" na kterém se nedal hrát fotbal a proti mužstvu, ve kterém byl jeden velmi nebezpečný hráč a to ne fotbalově a s panem rozhodčím, který toho "fotbalisty" nechal hrát až někdy do 60 min., kdy to odnesl i náš hráč, absolutně neoprávněně. Prostě odpoledne na dvě věci. Nevím jestli toto má s fotbalem něco společného. Vím, že v Křepicích máme taky špatné hřiště, ale toto byl extrém. Prostě jsme vyhráli 3:1, ale radost z toho moc nemám. Luboš dal první gól přímo z rohu a do půli přidal pěkný gól Pepa Heger. Po poločase začalo naše trápení, domácí nedali penaltu a pak jsme dali na 3:0 a to Luboš, kdy pěkně obešel obránce a zavěsil. V poslední minutě domácí dali na 3:1. Hlavně, že už byl konec. Je nás neustále míň a míň. Kdo můžete, tak příští týden doražte. Hrajeme na našem hřišti proti Grešlu. Zdar.

Konice

m.jurcik | 05.10.2019

Zítra se hraje už v 15:00 v Konících. Sraz je ve 14:10 u našich a ve 14:30 v Konících. Zdar a dojděte.

Trénink

m.jurcik | 02.10.2019

Ve čtvrtek je od 17:00 domluvená znělka v Dobšicích na hřišti. Tak dojděte aspoň v 16:50. Zdar.

Branky: Svoboda David, Kapitán Pavel
Čekali jsme těžké utkání a to se také vyplnilo. Soupeř byl mladý a běhavý. Do utkání jsme vstoupili celkem dobře a po pěkných kombinacích jsme dali i dva velmi pěkné góly. První gól, dal náš střelec posledních zápasů David Svoboda, když mu přenechal míč Standa Bočáň a David ho pěkně zavěsil. Druhý přidal další výstavní ránou Pavel Kapitán a bylo to 2:0. Dále jsme hráli celkem dobře a soupeře nepouštěli na dostřel. Ve druhé půli se zranil David Svoboda a naše hra už nebyla taková přímočará. I přesto jsme měli šance. Marek Pospíchal dal břevno a Pavel Kapitán šel sám na brankáře, ale nedal. Vítězství jsme udrželi a zaslouženě vyhráli. Dnes zahráli všichni velmi dobře a po delší době to byl fotbal. Příště zajíždíme do Konic. Hraje se v neděli od 15:00. Tak dojděte, teď nás bylo málo, ale příště to může být ještě horší.

Olbramkostel

m.jurcik | 27.09.2019

Utkání hrajeme v neděli od 15:30 hod v Křepicích. Sraz je 14:15 ve Znojmě a v 15:00 v Křepicích. Dokděte bude nás málo.

Branka: Svoboda D.
Utkání na špatném terénu a proti hodně namotivovanému celku domácích se nám nepovedlo. Začali jsme dobře a po nevinné akci dal David gól a šli jsme do vedení. Po něm jsme soupeře začali pouštět do šancí hlavně z brejků a ti jednu z šancí využili a do kabin se šlo za stavu 1:1. Po poločase jsme dostali další góly a nakonec jsme prohráli 4:1. Prostě jsme se nevyrovnali s tvrdostí domácích hráčů a s jejich brejkovými situacemi. Domácí zaslouženě zvítězili. Je škoda, že jsme nevyužili nějaké šance ke vstřelení gólu a pan "rozhodčí" nám dva góly neuznal. Hráč Ryšavý má po svém faulu zlomené žebro. Zdar

Re: Těšetice - Křepice 4:1

Laďa V. | 24.09.2019

Zdar, tak to je hrůza s tím Lubošem...Rozhodčí ten zápas nezvládl a toto je vyvrcholení jeho kvalitního výkonu. Přeju Lubovi co nejrychlejší uzdravení. Utkání nám teda moc nevyšlo...

Těšetice a trénink

m.jurcik | 19.09.2019

Pánové v neděli hrajeme v Těšeticích od 15:30. Sraz ve Znojmě v 14:40 a v Těšeticích v 15:00. Trénink je už od 17:30. Zdar.

Branky: Svoboda 4x, Kapitán, Ryšavý, Pospíchal, Virgler
K utkání nic psát nebudu. Jen gratulace Davidovi Svobodovi, jinak soupeře bylo málo. Tak příští týden v Těšeticích v neděli v 15:30. Zdar a svazu díky za rozhodčího.

Záznamy: 31 - 40 ze 896