Andi, danke für deinen Besuch. Es war eine großartige Erfahrung für uns. Vielen Dank. Wir freuen uns, Sie in der Alianz Arena begrüßen zu dürfen.

Scharf
Herold Klučka T., Pospíchal, Pitour
Ryšavý, Svoboda
Střídali: Heger Josef, Trnka, Kott D., Bočáň, Klučka Fr.
V neděli jsme zajížděli na půdu Mramotic, kde jsme už dlouho nevyhráli. Do utkání jsme vstoupili, tak nějak laxně a spíš než fotbal to byl boj. Jako první jsme dali branku po pěkné akci, kdy Mára vyplaval sám před brankářem a mazácky proměnil. Hned po gólu měl své čšance i soupeř, ale výborně chytající Jindra i obětavá obrana vyrovnávací brance zabránili. Před půlí jsme pěkně kombinovali, ale škoda, že jsme nepřidali další branku. Do půle se šlo za stavu 0:1 pro nás. Ve druhé půlce jsme začali velkou šancí, ale z následného útoku soupeř po pěkné akci vyrovnal na 1:1. Pak začal boj, který jsme lépe zvládli my a v 70 min. postřele Davida Svobody, dorazil svým prvním gólem za Křepice Roman Herold 1:2. pak jsme se bránili a hrozili jsme brejky, ale stav už vydržel až do konce a tak si odvážíme cenné vítězství 1:2. Příště nás v neděli 6.9.2020 od 16:00 čeká na našem trávníku celek Dyje. Tak zdárek.

Branka: Klučka T.
Velmi těžké utkání se silným soupeřem. Hrálo se od začátku svižně a dost tvrdě, což hlavně nezvládl rozhodčí, který nechal tvrdou hru a pak přišli i zranění. V začátku se hra přelévala ze strany na stranu a šance měla obě družstva. Po 20 minutách jsme šli do vedení, kdy po pěkné akci vystřelil Tomáš a dal vedoucí branku. Pak jsme přidali i druhou, ale tu rozhodčí neuznal. Brankář vyběhl mimo vápno a vyrazil míč před sebe a David ho hned vrátil do brány, ale rozhodčí necitllivě branku neuznal a z následného tr. kopu jsme nic nevytěžili. Pak nás soupeř přehrával, ale branku do poločasu nedal i díky výborně chytajícímu Ondrovi. Do druhé půle jsme šli s vědomím, že zápas bude ještě moc těžký a to se také potvrdilo. Soupeř vyrovnal z penalty na 1:1. I nadále měl míč asi častě ji na kopačkách, ale větší šance byli na naší straně. Mara dal tyčku, Davidovi zneškodnil hlavičku hostující brankář a ke konci zápasu jsem dal břevno. Je to škoda, že jsme nevyhráli, protože hosté byli dobrý soupeř. Jen bych chtěl říct, že utkání bylo tvrdé až moc a určitě bolelo. Dnes se moc nedostalo na všechny hráče, ale patří jim dík, že přišli.
Příští zápas hrajeme 30.8.2020 od 16:00 v Mramoticích. ještě musíme 29.8.2020 zajet na malou kopanou do Skalice. je to tam v 15:00 a obec slaví výročí založení. Domluvíme se ve čtvrtek. Zdar

Branky: Rami 2x, Jurčík, Pospíchal a Kott david

Utkání s velmi mladým týmem Vranova jsme začali dobře a přesnými kombinacemi jsme se dostávali do šancí. I soupeř měl své šance, ale nevyužil. První branku jsem vstřelil ranou z vápna po přiťuknutí od Davida. Druhou branku dal Rami, když šel sám na brankáře a nedal mu šanci. Do poločasu jsme mohli ještě přidat další branky, ale nedali jsme ani ty nejvyloženější šance. Ve druhé půli jsme přeskupili nuceně řady a už se nehrál tak pěkný fotbal. I tak branky padaly i nadále. Na 3:0 po pěkné kombinaci zvýšil Marek. Na 4:0 dal Rami a pak se prosadil i soupeř, který snížil na 4:1. Na konečných 5:1 upravil David Kott a dal první branku v našem dresu. Blahopřeji. Dnes za nás hráli poprvé v mistrovském zápase Romanové Herold a Scharf a podali velmi dobré výkony. Na první utkání to nebylo špatné, ale výsledek bych nepřeceňoval. jsem rád, že si zahráli všichni. Již příští týden nás prověří pořádně tým Hl. Mašůvek. Hraje se opět v Křepicích a to v neděli od 17:00. Sraz 15:50 ve Znojmě a v 16:20 v Křepicích. Zdar

Okresní pohár

m.jurcik | 20.07.2020

Dne 26.7.2020 v 17:30 zahajujeme Okresní pohár doma proti Litobratřicím. Další utkání nás čeká v pátek 31.7.2020 v 18:00 v Olbramovicích a hned v neděli 2.7.2020 od 17:30 v Křepicích proti Rakšicím. Jinak je pravidelně trénink každý čtvrtek od 18:00 a 24.7. je losovací aktiv na novou sezonu. Až bude losování, tak je vyvěsím.

Sezóna

m.jurcik | 08.04.2020

Jak píše Laďa, sezóna byla ukončena a to rozhodnutím FAČru. Nikdo nebude postupovat a nikdo sestupovat, i když od nás už není kam. Taky doufám, že aspoň Hamřík začne fungovat a sejdeme se na pivko. Je to už dlouhé, ale snad se blýská na lepší časy. Taky se budeme muset pobavit o pokračování, ale je pravda, že takhle se mi končit nechce.

sezona 2019/2020

Laďa V. | 07.04.2020

Ahoj všichni, tak nám dneska zabili Ferdinanda...Skončily nižší soutěžě, my na 4. místě. Tak se všichni vyležte a vyléčte a hurá na další sezonu. Už aby byl aspoň ten Hamřík!!!!! přeji všem zdraví a na brzkou viděnou Laďa

Josef

Laďa V. | 19.03.2020

Ahoj, zdravím naše Pepíky, je teda pech, že si ani nemůžeme dát to pivko spolu, a tak tedy otevírám aspoň lahváče a připíjím vám na zdraví z gauče. Vám i všem ostatním držím palce před útěkem od koronaviru a přeji zdraví. Laďa

Tělocvična

m.jurcik | 02.01.2020

Dnes 2.1.2020, už je normálně tělocvična. Tak dojděte. Zdar a všem vše nej v Novém roce.

Silvestr a tělocvična

m.jurcik | 24.12.2019

Pánové, přeji Vám příjemné prožití vánočních svátků a šťastný Nový rok. Kdyby se někdo z vás chtěl přijít proběhnout, tak 26.12.2019 je od 18:00 tělocvična a na Silvestra je domluvená od 9:00 umělka ve Znojmě. Tak dojděte. Pěkné svátky.

Záznamy: 11 - 20 ze 896