Diskuze

Podzim 2019

m.jurcik | 04.11.2019

Po podzimu jsme v tabulce na 4. místě. Myslím, že to je tak odpovídající. Je jen škoda prohry v Mašůvkách, kde jsme vedli 3:1 a ještě mě štve remíza v Banticích, kde jsme vedli 2:0 a 3:1 a skončilo to 3:3. Jinak se nám postupně daří zabudovávat mladé hráče Mara pospíchal, Ondra Priatka, Standa Bočáň, ale pořád jsou tahouni zkušení hráči Pavel Kapitáni, Jindra Kott, Tomáš Klučka. Hodně nám pomohl i Vlasta Elis. Přes zimu je tělocvična a to každý čtvrtek od 18:00 hod. Je potřeba přijít v 17:50, tak abychom mohli jít všichni najednou. Mějte se.

Tělocvična

m.jurcik | 31.10.2019

Dnes je tělocvična od 18:00 na uhelné. Sraz 17:50.

Mramotice

m. jurcik | 25.10.2019

Poslední podzimní utkání sehrajeme v sobotu 26.10.2019 od 14:30 v Mramoticích. Sraz je ve 13:25 u cukrárny, ve 13:30 u našich a ve 14:00 v Mramoticích. Zdar a dojděte.

Střídali: Jurčík M., Heger, Klika, Giovanni, Uhrin
Branky: Bočáň, Trnka D., Ryšavý, Kapitán, Jurčík M.
Za pěkného počasí jsme odehráli docela dobrý první poločas, kdy jsme hned na začátku utkání vstřelili branku Standou Bočáňěm, který šel sám na bránu a nekompromisně zavěsil. První gól blahopřeji. Druhý gól dal v 5. min. Domča Trnka po trestném kopu Marka Pospíchala. Na 3:0 zvýšil přímo z rohového kopu Luboš Ryšavý. Myslím, že jsme v utkání měli jasnou převahu, ale do půlky jsme již více branek nepřidali. Ve druhé půli se náš výkon zhoršil, ale i tak jsme měli řadu šancí, ale využili jsme již jen 2. Na 4:0 zvýšil Pavel Kapitán a na 5:0 jsme dali z penalty. Všem děkuji, že přišli. Někteří jako Fanda Klučka a Tonda Klika, hráli snad po roce. Poslední utkání sehrajeme v sobotu od 14:30 v Mramoticích. Snad se sejdeme a uděláme důstojnou tečku za podzimem. Všem díky a dojděte ve čtvrtek je poslední umělka v Dobšicích od 17:00. V sobotu poslední zápas. Od 31.10. 2019 bude každý čtvrtek od 18:00 tělocvična na Uhelné. Zdar.

Umělka

m.jurcik | 17.10.2019

Má být hezky, tak jděte, ale vezměte si míč, já tam nebudu a kdyby vás bylo málo, tak běžte k Hamříkovi, ať nemusíte platit. Jinak je sraz před 17:00 na umělce v Dobšicích. Zdar v neděli, hraje se už od 14:30 v Havraníkách. Kdo můžete, tak dojděte, nemám hráče.

trening

Laďa V. | 16.10.2019

Čau borci, zítra přijdťe na umělku do Dobšic, má být hezky. Tak před pátou hodinou...

Branky: Ryšavý 2x, Pospíchal, Uhrin
Poslední podzimní domácí utkání jsme hráli proti mužstvu Gr. Mýta, které pro nás bylo velkou neznámou. Soupeř přijel s mladým týmem a odehrál s námi vyrovnanou partii. V první půli začal soupeř tlakem, který jsme přečkali a poté jsme udeřili, když Vlasta přesně našel Luboše R. a ten zavěsil, dále jsme měli šance, ale ani Luboš ani Standa pojistku nepřidali a tak před půlí přišel trest. Soupeř po nevinné střele, kterou náš gólman vyrazil doklepl do prázdné brány. Do poločasu se šlo za stavu 1:1. Do druhé půli jsme nastoupili s tím, že utkání chceme vyhrát a to se nám také povedlo. Po centru Kapoše dal na 2:1 Marek Pospíchal. pak se hra přelévala mezi šestnáctkami a výsledek stále nebyl jasný až 5 min. před koncem Luboš R., za vápnem vystřelil a míč spadl přesně za tyč 3:1. Chvíli před koncem upravil Martin Uhrin na 4:1. Výsledek hovoří celkem jasně, ale hra byla vyrovnaná a soupeř nepodal špatný výkon. Za dnešek musím všechny pochválit, ale vyzdvihnout musím Vlastu a Pavla Kapitána, kteří podali hodně dobrý výkon. Ještě nás čekají dvě utkání venku, v neděli od 14:30 hrajeme v Havraníkách a jistě nás nebude čekat nic lehkého, zvlášť k tomu, že máme plnou marodku a někteří nepřijdou, proto dojděte, ať to dohrajeme se ctí. Zdar.

Grešlo

m.jurcik | 12.10.2019

Poslední domácí utkání sehrajeme v Křepicích v neděli od 15:00. Sraz je ve 13:45 u cukrárny, ve 13:50 u našich a ve 14:30 v Křepicích. Dojděte. Zdar.

Trénink

m.jurcik | 10.10.2019

Z důvodu deště bude trénink jak minule od 17:00 na umělce v Dobšicích. Tak dojděte.

Trénink

m.jurcik | 09.10.2019

Trénink zítra v 17:15 u Hamříka. Myslím, že nás bude málo a ta umělka je velká. Tak dojděte ať si kopneme. Zdar.

Záznamy: 21 - 30 ze 896