Pospíchal
Svoboda D., Jurčík, Scharf, Pitour
Giovanni, Bočáň
Střídali: Trnka, Virgler, Flachs
Jednou to přijít muselo, poprvé jsme v tomto soutěžním ročníku prohráli a to zcela zaslouženě. Hrálo se na velkém hřišti v Olbramu a na zápas jsme se sice sešli, ale chybělo nám hodně hráčů základní sestavy. I tak všem klukům kteří dorazili, tak děkuji. Soupeř byl rychlejší a lépe pracoval s míčem. Ze začátku jsme nevěděli co hrát a nedařilo se nám v přechodu do útoku. Těsně před poločasem jsme dostali gól na 1:0. Do druhé půle jsme věřili, že s výsledkem ještě něco můžeme udělat, ale soupeř byl i na dále lepší a po zásluze zvítězil. Dobře dnes zachytal Jindra. Jinak to byl hodně špatný výkon. Nevadí musíme zvednout hlavy a již příští týden se doma proti Banticím pokusit o lepší výkon i výsledek. Zdárek